Kurumsal
Hakkımızda
Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

 

Tarihçemiz

1996- Multipak ambalaj limited şirket olarak kuruldu 
 
2006-Izmir’de yazıbaşındaki tesis 8000 metrekare açık 8500 metrekare kapalı alan olarak modernize edilmiştir. 
 
2007- Türkiyede alanında ilk nordic svan ecolabel sertifikalı şirket olmuştur. 
 
2008-Iskandinavya ülkeleri ağırlıklı olarak tüm avrupaya ürünlerini ihracat etmeye başlamıştır. 
 
2010- Dünya çapında bilinirliği olan BSCI sosyal uygunluk sertifikası sahibi olmuştur ve BSCI gerekliliklerini de en ince ayrıntısına kadar uygulanmıştır. 
 
2019- Multipak ambalaj anonim şirketi olarak nevi değişikliğine gitmiş ve firmanın kurumsallığı arttırılmıştır. 
 
2021- Multipak ambalaj için dönüm noktası olan bu yıl içerisinde hem türkiyede kendi alanında BRCGS tüketici ürünleri standartında A seviye belge alan ilk şirket olmuştur. 
 
2022- Plastic free olarak tabir edilen tabak ve bardak üretimlerinde avrupa sektöründe öncü olmuştur. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hakkımızda

 
 
Sektöründe Avrupa’nın en büyük üç firması içinde yer alan Multipak Ambalaj, Avrupa’da çevreci gıda ambalajı konusunda yenilikler sunanmaktadır.
 
Edindiği Sektörel deneyimi ile Türkiye’nin ilk Nordic Swan Ecolabel etiketli şirketi olarak 2007 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
Multipak Ambalaj; kağıt esaslı tabak, bardak, kek kapsülleri, pişirme kapları, menu kutuları ile sektörün ihtiyaç duyduğu inovatif ürünler üretmektedir. 
 
Multipak Ambalaj olarak doğaya zarar vermeyen ve gıda güvenliği temelini esas alan ürünler üreterek her açıdan müşteri memnuniyetiniyüksek tutmak şirket felsefemizin temelini oluşturmaktadır. 


 


Multipak Blog
Çevre dostu ürün; canlılara ve doğaya zararı olmayan tüm üretim aşamalarıyla doğaya zarar vermeyen, kimyasal içermeyen, doğaya veya insan sağlığına zararlı herhangi bir katkı içermeyen, mümkün olan en az enerjiyle üretilen, doğal kaynakların korunmasına özen gösteren, biyolojik olarak bozunabilen, gübrelenen ve geri dönüştürülebilen ürünlerdir. Bu ürünler, doğaya zarar vermez, gezegenimizin enerjisini ve doğal kaynaklarını korurlar. TÜM BLOGLARI GÖR
Referanslar